Môžete vytvoriť grafy na mieru pre značky a spoločnosti?
Samozrejme. Či už hľadáte partnerstvo s vzájomnými značkami; natívne partnerstvo, ktoré zahŕňa distribúciu nášmu publiku; zmluvná dohoda s vašou značkou a distribúciou alebo len dohodu na due diligence analýzu spoločnosti. Veríme, že nájdeme pre vás vhodné riešenie. Stačí vyplniť formulár v spodnej časti tejto stránky a čoskoro sa vám ozveme.

Ak namiesto toho chcete sponzorovať môj hlavný Gafrik Research Bulletin, prejdite na stránku inzerujte.

Aký softvér používáte?
Na vytváranie grafov používame rôzne programy, čo nám v konečnom dôsledku pomáha vniesť rozmanitosť a rozprávať účinnejšie príbehy. Bez ohľadu na to, nepodceňujeme program Microsoft Excel, ktorým čistíme hromadu údajov a pomáha nám robiť veľa ťažkej práce.

Prijímate žiadosti na grafy?
Prijímame! Stačí nám poslať e-mail alebo priamu správu na jednej zo sociálnych sietí, ktorých odkazy nájdete v hlavičke stránky. Ak sa vám zdá byť téma zaujímavá, preskúmam ju a dám vedieť. Ku správe sa nie vždy dostaneme hneď, preto poprosíme o trpezlivosť.

Odkiaľ čerpáte údaje?
Všade a kdekoľvek je to môžné. Najradšej máme oficiálne zdroje. Navyše, svet produkuje stále viac a viac údajov, ale vizualizuje ich len nepatrný zlomok.

Hľadáte zamestnancov, stážistov alebo brigádnikov?
V tomto momente nie. V prípade, že sa to zmení, určite budeme hľadať úžasných ľudí, ktorí sú nadšení pre dátovú vizualizáciu s chuťou učiť sa a posúvať hranice nemožného.

Prečo Gafrik Research, prečo dátová vizualizácia?
Vkusný, vizuálne príťažlivý, jednoduchý na porozumenie a vecný obsah bude mať medzi ľuďmi a investormi vždy miesto. Ak vás už nudia bežné obrázky a falošné správy, veríme, že ste na tom správnom mieste.

Obchodný dotaz
Máte záujem o naše služby na vytvorenie vlastných grafov pre vašu spoločnosť? Vyplňte formulár nižšie.

Ak namiesto toho chcete sponzorovať môj hlavný Gafrik Research Bulletin, prejdite na stránku inzerujte.